Vertegenwoordigers

Als groothandel werken wij met vertegenwoordigers per regio om de gang van zaken te vergemakkelijken.
De vertegenwoordigers beschikken over alle gegevens qua voorraad en prijzen en helpen u graag verder.

Mail naar verkoop@byttebier-hout.be  en één van onderstaande vertegenwoordigers zal u spoedig contacteren!

Luc Cambré - Verkoop 

Email: luc@byttebier-hout.be
Gsm: +32 495 23 51 05

Pascale Dierckx - Verkoop regio Antwerpen & Limburg

Email: pascale@byttebier-hout.be
Gsm: +32 470 10 13 03

Sally Lannau - Verkoop regio Oost- & West-Vlaanderen

Email: sally@byttebier-hout.be
Gsm: +32 471 38 49 15

Florian Becco - Verkoop Wallonië

Email: florian@byttebier-hout.be
Gsm: +32 485 68 57 96

BARIMEX - Verkoop Nederland

Email: Barimexvof@planet.nl
Gsm: +31 183 58 28 88

vertegenwoordigers